جشن گل‌ریزان برای حمایت از ایتام تحت پوشش کمیته امداد

توسط اسفند ۲۳, ۱۳۹۷تازه‌های انجمن
image_pdfPDFimage_printپرینت

توسط انجمن پیمانکاران عمرانی آذربایجان‌غربی انجام شد؛
جشن گل‌ریزان برای حمایت از ایتام تحت پوشش کمیته امداد

در راستای تداوم فعالیت‌های خیریه و عام‌المنفعه، انجمن پیمانکاران عمرانی استان آذربایجان‌غربی جشن گل‌ریزان برای حمایت از ایتام نیازمند را برگزار کرد.
به گزارش روابط‌عمومی انجمن، جشن گل‌ریزان انجمن پیمانکاران عمرانی آذربایجان‌غربی در راستای اجرای تفاهم‌نامه فی‌مابین این تشکل و کمیته امداد، به نفع ایتام تحت پوشش آن نهاد، در محل هتل ساحل ارومیه با حضور بیش از دویست نفر از اعضای این انجمن برگزار شد.
در این مراسم که با هنرنمایی شورش نصیری سریع‌ترین نقاش آسیا و همچنین کفاشی یکی از خوانندگان کلاسیک ارومیه همراه بود، مهندس فیصل سبک‌روح دبیر انجمن به ارائه گزارشی از عملکرد انسان دوستانه و فعالیت‌های اجتماعی انجمن پرداخته و از همت بالای اعضای انجمن برای کمک در ساخت همراه سرای امید ارومیه، گل‌ریزان بیمارستان امید، خرید و ساخت ده‌ها مدرسه کانکسی در مناطق زلزله‌زده غرب کشور و حمایت از ایتام و نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد، تشکر و تقدیر نمود.
همچنین عزیز سهندی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان‌غربی نیز با اشاره به حضور مستمر اعضای انجمن پیمانکاران در فعالیت‌های خیریه، از این خصلت والای اعضای انجمن به نیکی یاد نمود و خواهان گسترش این روحیه در سایر تشکل‌های مردم‌نهاد شد.
مهندس خسرو خوش‌خلقی به‌عنوان پیشکسوت انجمن پیمانکاران سخنران دیگر این مراسم بود.
در این مراسم همچنین با اهدای لوحی از خیرینی که مجموعاً بیش از ۲۵۰ میلیون تومان در زلزله سال گذشته کرمانشاه برای ساخت مدرسه در این مناطق کمک نموده بودند، تقدیر شد.
اهدای تابلوهای نقاشی شده توسط سریع‌ترین نقاش آسیا و جمع‌آوری کمک‌های میهمانان و صرف شام پایان‌بخش جشن گل‌ریزان انجمن پیمانکاران عمرانی آذربایجان‌غربی برای کمک به نیازمندان در قالب طرح ایتام بود.

روابط عمومی انجمن پیمانکاران عمرانی آذربایجان‌غربی

نظر خود را بیان کنید